Ostatní příměstské části:
Výsledky komunálních a senátních voleb
Výsledky říjnových voleb do Táborského zastupitelstva a senátu v Zárybničné Lhotě.
Voliči v seznamu |
Vydané obálky |
Volební účast v % |
Odevzdané obálky |
Platné hlasy |
---|---|---|---|---|
262 | 112 | 42,75 | 112 | 2 584 |
Kandidátní listina |
Hlasy | ||
---|---|---|---|
číslo |
název |
abs. |
v % |
Dělnic.str.sociální spravedl. |
9 |
0,35 | |
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. |
17 |
0,66 | |
Česká str.sociálně demokrat. |
391 |
15,13 | |
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI |
16 |
0,62 | |
Jinak! |
85 |
3,29 | |
Věci veřejné |
493 |
19,08 | |
Občanská demokratická strana |
362 |
14,01 | |
Česká pirátská strana |
7 |
0,27 | |
Komunistická str.Čech a Moravy |
561 |
21,71 | |
TOP 09 |
127 |
4,91 | |
Tábor 2020 |
516 |
19,97 |
- | Voliči v seznamu |
Vydané obálky |
Volební účast v % |
Odevzdané obálky |
Platné hlasy |
% platných hlasů |
---|---|---|---|---|---|---|
1. kolo | 262 | 105 | 40,08 | 105 | 101 | 96,19 |
2. kolo | 262 | 78 | 29,77 | 78 | 78 | 100,00 |
Kandidát | Volební strana |
Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Počty hlasů | % hlasů | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | příjmení, jméno, tituly | 1. kolo | 2. kolo | 1. kolo | 2. kolo | |||
1 | Straka Zdeněk Ing. | KSČM | KSČM | BEZPP | 11 | X | 10,89 | X |
*2 | Eybert Pavel Mgr. | ODS | ODS | ODS | 55 | 46 | 54,45 | 58,97 |
3 | Goetz Jindřich Ak. arch. | SPOZ | SPOZ | SPOZ | 0 | X | 0,00 | X |
4 | Hejl Jaroslav Ing. | KDU-ČSL | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 1 | X | 0,99 | X |
5 | Vilímková Iveta Ing. | Suveren. | Suveren. | SDŽ | 3 | X | 2,97 | X |
6 | Mikula Vilém Mgr. | ČSNS2005 | ČSNS2005 | BEZPP | 7 | X | 6,93 | X |
7 | Krůček Petr Ing. | TOP 09 | TOP 09 | TOP 09 | 2 | X | 1,98 | X |
+8 | Mládek Jan Ing. CSc. | ČSSD | ČSSD | ČSSD | 22 | 32 | 21,78 | 41,02 |
Obyvatelstvo
Pamětihodnosti
Tipy na výlet
- Bechyně - lázeňské město
- Borkovická blata
- Borotín
- Čertovo břemeno a Javorová skála
- Chotoviny
- Choustník
- Chýnov
- Chýnovská jeskyně
- Dobronice u Bechyně
- Harrachovka
- Jistebnice
- Kozí hrádek
- Mladá Vožice
- Nadějkovsko
- Planá nad Lužnicí
- Rozhledna Hýlačka
- Šelmberk
- Sezimovo Ústí
- Soběslav
- Soběslavsko - veselská blata
- Stádlecký most
- Veselí nad Lužnicí
- Veselské pískovny